Druki bezkopertowe | Selfmailery

Selfmailer to połączenie listu i koperty. Jest doskonałym wyborem dla osób które chcą uatrakcyjnić formę przekazu reklamowego a nie chcą stosować tradycyjnych ulotek lub ofert wysyłanych w kopertach.

Selfamiler drukowany jest dwustronnie, w pełnym kolorze, na formacie A4 (210 x 297 mm) a następnie składany w „C” na 3 części do formatu przypominającego kopertę DL (210×105 mm) i sklejany na marginesach co skutecznie zabezpiecza zawartość. Otwarcie takiej nietypowej koperty następuje poprzez zerwanie brzegów wzdłuż perforacji.

Ponieważ selfamiler w zamyśle zastępuje kopertę dlatego na pierwszej stronie istnieje możliwość personalizacji adresu odbiorcy przesyłki. Podana poniżej cena zawiera koszt druku i personalizacji.

Specyfikacja

Format: A4 (składany na 3 części do formatu 210 x 105 mm)
Papier: offsetowy 90 g | kreda matowa 170 g
Kolorystyka: cmyk/cmyk
Perforacja: W cenie
Personalizacja: W cenie
Hot stamping: Za dopłatą

Cennik

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej. Ceny netto + 23% VAT

Podane ceny zawierają koszt druku, personalizacji, sklejania i perforacji.

do 50 szt. – 100 zł
51 – 250 szt. – 2 zł/szt
251 – 1000 szt. – 1,00 zł/szt

Potrzebujesz wycenę dla innego nakładu? Skontaktuj się z nami.

 

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt selfmailera. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Projekty wyceniane są indywidualnie

Selfmailery drukowane są na papierze offsetowym 90 g lub kredowym 170 g

Selfmailery drukowane są w pełnym kolorze – CMYK/CMYK
Drukujemy  w technologii offsetowej oraz cyfrowej na najlepszych maszynach sterowanych komputerowo dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukach można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową metaliczną folią. Elementy wykonane metaliczną mogą być ozdobnym lub zabezpieczającym dodatkiem do druków. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Jesteś zainteresowany wykonaniem hot stampingu? Napisz do nas.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach