Druk czarno-biały.

Jedną z dziedzin naszej działalności jest druk czarno-biały. Jakość wydruków jest na bardzo wysokim poziomie, nie znajdziesz na nich przebarwień, smug czy niewyraźnego druku. Bardzo dbamy o to aby każdy wydruk był bez skazy a każda kopia w maksymalnym stopniu odpowiadała oryginałowi.

Można nam zlecić skopiowanie dostarczonych dokumentów lub wydruk większej liczby stron z plików.  Pliki takie można dostarczyć osobiście lub przesłać e-mailem.

Druk odbywa się na nowoczesnych maszynach produkcyjnych do druku cyfrowego firmy Xerox.

Cennik wydruków czarno białych

Papier

Standardowo wydruki czarno białe oraz kolorowe wykonujemy na papierze offsetowym lub kredzie matowej. Papier na jakim drukujemy mają gramatury.
– offset: 80 g – 160 g
– kreda matowa: 170 – 350 g

Możliwe jest wykonanie wydruku na innych rodzajach i gramaturach papieru, maksymalna gramatura to 350 g.

Oprawa dokumentów

Wydrukowane dokumenty możemy przyciąć do wymaganego formatu oraz oprawić.
Rodzaje opraw:
– Oprawa broszurowa (kartki łączone metalowymi zszywkami)
– Oprawa miękka klejona (okładka i kartki sklejone w blok książki)
– Bindowanie (kartki łączone metalową spiralą)

Druk z plików PDF

Do druku przyjmujemy tylko i wyłącznie pliki w formacie PDF. Dlaczego tylko PDF? Klient przygotowując  i wysyłając do druku plik w formacie PDF ma pewność, że końcowy wydruk, jeżeli chodzi o rozmieszczenie tekstów i grafik,  będzie w 100% zgodny z tym co widział na monitorze. Nic się nie przesunie i nie rozjedzie co niestety bardzo często się zdarza w przypadku plików dostarczanych np. w bardzo popularnym Wordzie.

PDF jest uniwersalnym formatem obsługiwanym obecnie przez prawie wszystkie programy do edycji tekstu i grafiki. Każdy z tych programów umożliwia zapisanie pracy  w formacie PDF.

Cas realizacji i dostawa

Wszystkie zamówienia zazwyczaj realizujemy w ciągu 24 godzin, w przypadku większych zamówień czas ten może ulec wydłużeniu.

Zrealizowane zamówienia wysyłane są firmą kurierską w dowolne miejsce Polski. Przesyłka jest u odbiorcy już następnego dnia roboczego.